AŞK UYKUSU - TEK PARÇA - FULL HD İZLE - YERLİ FİLM 2017

AŞK UYKUSU - TEK PARÇA - FULL HD İZLE - YERLİ FİLM 2017 başlıklı konu hakkında detaylar ve AŞK UYKUSU - TEK PARÇA - FULL HD İZLE - YERLİ FİLM 2017 konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler AŞK UYKUSU - TEK PARÇA - FULL HD İZLE - YERLİ FİLM 2017 başlığı altında toplandı.

AŞK UYKUSU - TEK PARÇA - FULL HD İZLE - YERLİ FİLM 2017 :

Bir bayan dağılan evliliğini derlemek ve eşini her yerde almak için uğraşırken bir yana da yaşadığı psikolojik yıkıntısından kurtulmaya çalışır... Tutkulu bir aşk hikayesini ve aşk için nelerin göze alınabileceğini çarpıcı reel bir öykü üzerinden anlatan Aşk Uykusu, 31 Mart'ta vizyona girdi. Eşine tutkuyla emrindeki olan ve ilişkisini kurtarmak için her şeyi göze alan Yonca, herkesin kendi yaşamından bir parça bulacağı Aşk Uykusu'nda gerçek bir karakteri canlandırıyor. Yönetmenliğini Nisan Akman'ın yaptığı filmin senaryosunu ise Nilüfer Yenidoğan Özmekik kaleme aldı. Filmin başrollerinde ise Gökçe Bahadır, Alican Yücesoy ve Hande Subaşı yer alıyor.

benzer kategori içerikleri, AŞK UYKUSU - TEK PARÇA - FULL HD İZLE - YERLİ FİLM 2017 konusu hakkında bilgiler, AŞK UYKUSU - TEK PARÇA - FULL HD İZLE - YERLİ FİLM 2017 açıklaması, AŞK UYKUSU - TEK PARÇA - FULL HD İZLE - YERLİ FİLM 2017 haberi, AŞK UYKUSU - TEK PARÇA - FULL HD İZLE - YERLİ FİLM 2017 görselleri, AŞK UYKUSU - TEK PARÇA - FULL HD İZLE - YERLİ FİLM 2017 iletişim, AŞK UYKUSU - TEK PARÇA - FULL HD İZLE - YERLİ FİLM 2017 bilgi
< >

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder