Looking For Anything Specific?

Aşk Uykusu Tek Parça Full HD İzle Yerli Film (2017)

Aşk Uykusu Tek Parça Full HD İzle Yerli Film (2017) başlıklı konu hakkında detaylar ve Aşk Uykusu Tek Parça Full HD İzle Yerli Film (2017) konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Aşk Uykusu Tek Parça Full HD İzle Yerli Film (2017) başlığı altında toplandı.

Aşk Uykusu Tek Parça Full HD İzle Yerli Film (2017) :

Bir kadın dağılan evliliğini toparlamak ve eşini her tarafta almak için uğraşırken bir yana da yaşadığı psikolojik yıkıntısından kurtulmaya çalışır... Ihtiraslı bir aşk hikayesini ve aşk için nelerin göze alınabileceğini çarpıcı reel bir hikaye üzerinden anlatan Aşk Uykusu, 31 Mart'ta vizyona girdi. Eşine tutkuyla alt olan ve ilişkisini kurtarmak için her şeyi göze alan Yonca, herkesin kendi yaşamından bir parça bulacağı Aşk Uykusu'nda gerçek bir karakteri canlandırıyor. Yönetmenliğini Nisan Akman'ın yaptığı filmin senaryosunu ise Nilüfer Yenidoğan Özmekik kaleme aldı. Filmin başrollerinde ise Gökçe Bahadır, Alican Yücesoy ve Hande Subaşı yer alıyor.

benzer kategori içerikleri, Aşk Uykusu Tek Parça Full HD İzle Yerli Film (2017) konusu hakkında bilgiler, Aşk Uykusu Tek Parça Full HD İzle Yerli Film (2017) açıklaması, Aşk Uykusu Tek Parça Full HD İzle Yerli Film (2017) haberi, Aşk Uykusu Tek Parça Full HD İzle Yerli Film (2017) görselleri, Aşk Uykusu Tek Parça Full HD İzle Yerli Film (2017) iletişim, Aşk Uykusu Tek Parça Full HD İzle Yerli Film (2017) bilgi

Post a Comment

0 Comments