Looking For Anything Specific?

Oyuncak Hikayesi 4 (Altyazılı) 8.1/10

Oyuncak Hikayesi 4 (Altyazılı) 8.1/10 başlıklı konu hakkında detaylar ve Oyuncak Hikayesi 4 (Altyazılı) 8.1/10 konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Oyuncak Hikayesi 4 (Altyazılı) 8.1/10 başlığı altında toplandı.

Oyuncak Hikayesi 4 (Altyazılı) 8.1/10 :

Oyuncak Hikayesi 4, kaşıktan yapılma bir oyuncak olan Forky’nin atıldığı macerayı konu ediyor. Bir geri değişim projesi ile yaratılan Forky, oyuncak olduğunu asla kabul etmez. Tek kullanımlık bir kaşıktan yapılma bir oyuncak olsa da o oyuncak olmadığı konusunda ısrarcıdır. Kendisini Bonnie’nin odasına ait hissetmeyen Forky, dünyadaki amacının ne olduğunu düşünmeye başlar. Kendisini diğer oyuncaklarla bir görmediği için ait olduğunu Bonnie’nin yanına almak zorunda hissetmeyen Forky, dünyadaki amacını kaşık olarak yerine getirmeye karar verir. Ancak onun oyuncak olarak üstesinden gelmesi gereken öbür bir görevi vardır.

Üç filmiyle bütün dünyada takriben 2 milyar dolar gişe hasılatı elde eden “Oyuncak Hikayesi” serisinin devam filminin seslendirme kadrosunda Tom Hanks, Tim Allen, Joan Cusack, Kristen Schaal, Bonnie Hunt, Tony Ülkü, Keegan-Michael Key, Jordan Peele, Keanu Reeves ve Patricia Arquette gibi oyuncular yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ise 2015 yapımı “Ters Yüz”ün Oscar adayı senaristi Josh Cooley üstleniyor.benzer kategori içerikleri, Oyuncak Hikayesi 4 (Altyazılı) 8.1/10 konusu hakkında bilgiler, Oyuncak Hikayesi 4 (Altyazılı) 8.1/10 açıklaması, Oyuncak Hikayesi 4 (Altyazılı) 8.1/10 haberi, Oyuncak Hikayesi 4 (Altyazılı) 8.1/10 görselleri, Oyuncak Hikayesi 4 (Altyazılı) 8.1/10 iletişim, Oyuncak Hikayesi 4 (Altyazılı) 8.1/10 bilgi
Post a Comment

0 Comments