11 Eylül 2019 Çarşamba

Sessiz Tepe - Korku, Gerilim, Dram ve Macera 1080p Türkçe Dublaj Film İzle

Sessiz Tepe - Korku, Gerilim, Dram ve Macera 1080p Türkçe Dublaj Film İzle başlıklı konu hakkında detaylar ve Sessiz Tepe - Korku, Gerilim, Dram ve Macera 1080p Türkçe Dublaj Film İzle konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Sessiz Tepe - Korku, Gerilim, Dram ve Macera 1080p Türkçe Dublaj Film İzle başlığı altında toplandı.

Sessiz Tepe - Korku, Gerilim, Dram ve Macera 1080p Türkçe Dublaj Film İzle :

Abone ol! Harika filmler izle... Film Konusu: Bir çocuğun esrarengiz hastalığı. Biçare bir anne. Terk edilmiş bir kasaba. Genç bir anne olan Rose (Radha Mitchell) kızı Sharon'ın esrarengiz hastalığına çare bulmak istemektedir. Psikiyatrik tedaviyi reddeden Rose kızıyla birlikte, kızının rüyasında sürekli olarak tekrarladığı kasabaya, SILENT HILL'e içten yola çıkar. Kocası Christopher'ın (Sean Bean) karşısında çıkmasına karşın Rose, kızının gizemli hastalığının tedavisinin bu gizemli kasabada olduğuna inanmaktadır. Anne kız kasabaya yaklaşırlarken karşılarına bir gölge çıkar ve Rose arabanın kontrolünü kaybeder. Kendine geldiğinde Sharon arabada yoktur. Rose kızını biçare bir biçimde ararken karşısına bir polis (Laurie Holden) çıkar ve onunla birlikte kızını bulmak için Silent Hill'e gider. Rose Silent Hill'in çıkan büyük bir yangından daha sonra terkedilmiş olduğunu keşfeder. Kasabanın her yanı sisle kaplıdır ve ansızın Rose'un etrafını gölgeler sarmaya başlar. Rose bu gizemli kasabada kızını ararken kızının kaybolmasının gerçekten koskocoman şeytanca bir planın parçası olduğunu keşfeder.

benzer kategori içerikleri, Sessiz Tepe - Korku, Gerilim, Dram ve Macera 1080p Türkçe Dublaj Film İzle konusu hakkında bilgiler, Sessiz Tepe - Korku, Gerilim, Dram ve Macera 1080p Türkçe Dublaj Film İzle açıklaması, Sessiz Tepe - Korku, Gerilim, Dram ve Macera 1080p Türkçe Dublaj Film İzle haberi, Sessiz Tepe - Korku, Gerilim, Dram ve Macera 1080p Türkçe Dublaj Film İzle görselleri, Sessiz Tepe - Korku, Gerilim, Dram ve Macera 1080p Türkçe Dublaj Film İzle iletişim, Sessiz Tepe - Korku, Gerilim, Dram ve Macera 1080p Türkçe Dublaj Film İzle bilgi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder