16 Eylül 2019 Pazartesi

Yüz Yüze - Aksiyon, Gerilim ve Suç 1080p Türkçe Dublaj Film İzle

Yüz Yüze - Aksiyon, Gerilim ve Suç 1080p Türkçe Dublaj Film İzle başlıklı konu hakkında detaylar ve Yüz Yüze - Aksiyon, Gerilim ve Suç 1080p Türkçe Dublaj Film İzle konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Yüz Yüze - Aksiyon, Gerilim ve Suç 1080p Türkçe Dublaj Film İzle başlığı altında toplandı.

Yüz Yüze - Aksiyon, Gerilim ve Suç 1080p Türkçe Dublaj Film İzle :

Abone ol! Olağanüstü filmler izle... Film Konusu: FBI ajanı Sean Archer, sadist bir terörist olan Castor Troy'un Los Angeles'ta sakladığı biyolojik silahın peşine düşer. Archer, oğlunun ölümünden sorumluluk sahibi tuttuğu Troy'u ele geçirir ve onun yüzünü alarak terör çetesinin içine girmeyi planlar. Fakat öldüğünü sandığı Troy komadan çıkarak Archer'ın labaratuvarda bıraktığı yüzü ameliyatla kendine taktırır. Archer, teröristlerin aralarında kalırken, Troy da Archer'ın ailesinin içine sızar.

benzer kategori içerikleri, Yüz Yüze - Aksiyon, Gerilim ve Suç 1080p Türkçe Dublaj Film İzle konusu hakkında bilgiler, Yüz Yüze - Aksiyon, Gerilim ve Suç 1080p Türkçe Dublaj Film İzle açıklaması, Yüz Yüze - Aksiyon, Gerilim ve Suç 1080p Türkçe Dublaj Film İzle haberi, Yüz Yüze - Aksiyon, Gerilim ve Suç 1080p Türkçe Dublaj Film İzle görselleri, Yüz Yüze - Aksiyon, Gerilim ve Suç 1080p Türkçe Dublaj Film İzle iletişim, Yüz Yüze - Aksiyon, Gerilim ve Suç 1080p Türkçe Dublaj Film İzle bilgi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder