Looking For Anything Specific?

Alfa Kurt (Altyazılı) 7.0/10


Alfa Kurt (Altyazılı) 7.0/10 başlıklı konu hakkında detaylar ve Alfa Kurt (Altyazılı) 7.0/10 konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Alfa Kurt (Altyazılı) 7.0/10 başlığı altında toplandı.

Alfa Kurt (Altyazılı) 7.0/10 :

Alpha, sürüsünden farklı düşen genç bir adamın, sürüsünden ayrı kalan bir kurt ile kurduğu arkadaşlık konu ediliyor. 20 bin yıl önce Avrupa’da üst paleotik devir döneminde genç bir adam, kabilesinin en elit grubuyla ilk avına çıktığında yaralanır. Kendine geldiğinde yalnız olduğunu ayrım eder ve ölüme terk edildiğini anlar. Acımasız, ağır, yabani şartlara karşı hayatta kalmak için mücadele etmesi gerekecektir. Bu sırada sürüsünden bölünmüş bir kurt bulur. yavaşça kurt ile birbirlerine alışmaya başlarlar ve güvenmeyi öğrenirler. Tüm olumsuzluklara karşısında beraber sayısız zorluklardan, tehlikelerden geçerek ölümcül kış gelmeden evlerine ulaşmaya çalışırlar.

Anekdot: Altyazılı olan filme, yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi.


benzer kategori içerikleri, Alfa Kurt (Altyazılı) 7.0/10 konusu hakkında bilgiler, Alfa Kurt (Altyazılı) 7.0/10 açıklaması, Alfa Kurt (Altyazılı) 7.0/10 haberi, Alfa Kurt (Altyazılı) 7.0/10 görselleri, Alfa Kurt (Altyazılı) 7.0/10 iletişim, Alfa Kurt (Altyazılı) 7.0/10 bilgi
Post a Comment

0 Comments