Looking For Anything Specific?

Aquaman


Aquaman başlıklı konu hakkında detaylar ve Aquaman konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Aquaman başlığı altında toplandı.

Aquaman :

Atlantis krallığı tahtı varisini beklemektedir. Arthur Curry (Aquaman) ise başta habersiz olsa da daha sonra tahtın varisi olduğu gerçeği öğrenir. Fakat karşısında yarı kardeş Orm olacaktır. Arthur Curry Orm'a karşı mücadele devretmek zorundadır. Sadece kendisi değil tahta geçmezse sevdikleri de hasar görecek olan Arthur Curry büyük mücadeleden önce büyükte bir yolculuğa çıkar. Bu yolculuk onun krallığa layıklığını sınamaya yetecektir. Başrolünde Jason Momoa'nın yer aldığı filmde artist aktör Willem Dafoe'da ona danışman rolünü oynuyor. Kraliçe rolünde ise hoş oyuncu Amber Heard yer alıyor. Curry'nin tahttaki rakibi olan Orm'u ise Nefret Seansı'ndan bilinen Patrick Wilson canlandırıyor. Aquaman indirmeden film izle iyi seyirler diler.

benzer kategori içerikleri, Aquaman konusu hakkında bilgiler, Aquaman açıklaması, Aquaman haberi, Aquaman görselleri, Aquaman iletişim, Aquaman bilgi
Post a Comment

0 Comments