Looking For Anything Specific?

Dünü Kurtarmak – See You Yesterday


Dünü Kurtarmak – See You Yesterday başlıklı konu hakkında detaylar ve Dünü Kurtarmak – See You Yesterday konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Dünü Kurtarmak – See You Yesterday başlığı altında toplandı.

Dünü Kurtarmak – See You Yesterday :

C.J ve Sebastian adlı arkadaşlar anlamsız bir eve geçip günlerini icat yapmakla geçirirler. Sonunda yaptıkları vakit makinesiyle beraber geçmişte yapılan bir olayı düzeltmek nedeniyle geçmişe seyahat ederler. Ama aksilikler peşlerini bırakmaz ve olayı düzeltmeyi beceremezler. Bunun üstüne her yerde yolculuk yapmaya başlayan ikili dürüst süre aralığını yakalamaya çalışır. Stefon Bristol'ın yönettiği filmin senaryosunu Fredrica Bailey, Stefon Bristol yazdı. Dünü Kurtarmak - See You Yesterday Türkçe dublaj izlemeniz için sizlerle, iyi seyirler.

benzer kategori içerikleri, Dünü Kurtarmak – See You Yesterday konusu hakkında bilgiler, Dünü Kurtarmak – See You Yesterday açıklaması, Dünü Kurtarmak – See You Yesterday haberi, Dünü Kurtarmak – See You Yesterday görselleri, Dünü Kurtarmak – See You Yesterday iletişim, Dünü Kurtarmak – See You Yesterday bilgi
Post a Comment

0 Comments