Looking For Anything Specific?

İlk Işıkta – At First Light


İlk Işıkta – At First Light başlıklı konu hakkında detaylar ve İlk Işıkta – At First Light konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler İlk Işıkta – At First Light başlığı altında toplandı.

İlk Işıkta – At First Light :

Alex ’in kendisine olağanüstü güçler bırakan esrarengiz ışık küreleri ile karşılaşmasından daha sonra Sean (Théodore Pellerin) ve Alex (Stefanie Scott) kaçmaya başlamışlardır. Ailelerinde, polisten ve hükümet ajanlarından kaçan Alex ve Sean, kendilerini insanlık tarihinde eşi güya görülmemiş bir olayın ortasında bulmuşlardır. İlk bağlantı, Alex ’in olağanüstü yetenekleri gelişerek daha tehlikeli ışık halkası geldikçe, Sean, Alex ile birlikte kalması gerektiğine ve geçirdiği dönüşümün ardındaki ki gerçeğin hayatını etkileyecek olmasına karar atamak zorundadır. İndirmeden film izle iyi seyirler diler.

benzer kategori içerikleri, İlk Işıkta – At First Light konusu hakkında bilgiler, İlk Işıkta – At First Light açıklaması, İlk Işıkta – At First Light haberi, İlk Işıkta – At First Light görselleri, İlk Işıkta – At First Light iletişim, İlk Işıkta – At First Light bilgi

Post a Comment

0 Comments