Looking For Anything Specific?

Kuşçular 7.0/10


Kuşçular 7.0/10 başlıklı konu hakkında detaylar ve Kuşçular 7.0/10 konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Kuşçular 7.0/10 başlığı altında toplandı.

Kuşçular 7.0/10 :

Amerika-Meksika sınırının her iki yanındaki kuş gözlemcileri, dünyanın en hoş kuş türlerinden bazılarını korumak ve gözetmek için duydukları coşkuyu paylaşıyor.
Her yıl farklı türlerden göçmen kuşlar, ABD-Meksika sınırında mekik dokuyarak binlerce kilometrelik yol kateder. Onlar için insanların koyduğu yasalar ve engellerin herhangi bir anlamı yoktur. Sınırın her iki tarafından farklı siyasi görüşlere sahip kuşçular, kuşlar ve onların tehlikelerle doymuş yolculuğu konusunda karşılıklı bir tutkuyu paylaşıyor.
KUŞÇULAR, kuşları gözlemleyen ve izleyen, verileri kaydeden ve kuşların hakları ve hayat alanları için mücadele eden insanları öne çıkarıyor ve bir hayatta kalma yolculuğu olan göç hakkında farklı bir perspektif sunuyor.benzer kategori içerikleri, Kuşçular 7.0/10 konusu hakkında bilgiler, Kuşçular 7.0/10 açıklaması, Kuşçular 7.0/10 haberi, Kuşçular 7.0/10 görselleri, Kuşçular 7.0/10 iletişim, Kuşçular 7.0/10 bilgi

Post a Comment

0 Comments