Looking For Anything Specific?

Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde


Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde başlıklı konu hakkında detaylar ve Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde başlığı altında toplandı.

Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde :

Filmde bu kez Miles Morales adlı gence odaklanılıyor. Polis babası ve annesiyle yaşamış Miles yeni okuluna tescil yaptırır lakin buraya alışmakta güçlük çeker. Ebeveynleri her esas baba gibi çocuklarının başarılı olmasını istemektedir. üstelik Miles özel okula gidince bu istek daha da artar. Miles ise okula karşısında soğuktur ve amcasının yanında vakit geçirir. Grafiti konusunda bilirkişi olmak isteyen Miles bir zaman sonradan örümcek ısırığıyla öbür bir şeye dönüşür. Bundan Böyle süper kahramandır. Pek fazla özelliği bulunsa da bunların kullanımı konusunda eğitimli olması gerekmektedir ve kiminle savaşacağını öğrenmesi gerekir. Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde - Spider-Man: Into the Spider-Verse Türkçe dublaj izlemeniz için sizlerle, iyi seyirler.

benzer kategori içerikleri, Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde konusu hakkında bilgiler, Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde açıklaması, Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde haberi, Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde görselleri, Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde iletişim, Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde bilgi
Post a Comment

0 Comments