Looking For Anything Specific?

Shazam! 6 Güç (Dublaj+Altyazılı) 7.4/10


Shazam! 6 Güç (Dublaj+Altyazılı) 7.4/10 başlıklı konu hakkında detaylar ve Shazam! 6 Güç (Dublaj+Altyazılı) 7.4/10 konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Shazam! 6 Güç (Dublaj+Altyazılı) 7.4/10 başlığı altında toplandı.

Shazam! 6 Güç (Dublaj+Altyazılı) 7.4/10 :

Herkesin içinde bir süper kahraman yatar, kimileri için bu birkaç sihirli sözcük ile ortaya çıkabilir! 1939 yılında yaratılan süper kahraman Shazam, genç Billy Batson’ın gereksinim anlarında sihirli sözcükleri söyleyerek dönüşebildiği bir süper kahraman. Sihirli sözcükleri söylediği an dünyanın en zinde ölümlüsüne dönüşen kişilik, gündelik hayatında mektep ödevleri gibi meselelerle boğuşurken, süper kahraman olduğunda da dünyanın güvenliği için uğraş veriyor. Süleyman’ın bilgeliği, Herkül’ün gücü, Atlas’ın dayanıklığı, Zeus’un görlemi, Aşil’in cesareti ve Merkür’ün hızına sahip olan kişilik, edindiği güçlerin sahiplerinin baş harfleri ile S.H.A.Z.A.M. adını alıyor. Peki bu enerjik erişkin bedenini idare eden ufak bir çocuğun ruhu bir araya gelince ortaya nasıl bir kahraman çıkıyor? Uçabilir mi? X-ışını görüşü var mı? Ellerinden şimşek atabiliyor mu? Sosyal bilgiler sınavını geçebilecek mi? Shazam yeteneklerinin sınırlarını bir çocuğun keyifli pervasızlığıyla deneme etmeye koyulur. Oysa, Dr. Thaddeus Sivana göre yoklama edilen kötülüklerin ölümcül güçleriyle savaşmak için bu yetkilere hızlıca etken olmayı öğremesi gerekecektir.

Not: Altyazı ve Türkçe Dublaj aynı anda eklenmiştir.


benzer kategori içerikleri, Shazam! 6 Güç (Dublaj+Altyazılı) 7.4/10 konusu hakkında bilgiler, Shazam! 6 Güç (Dublaj+Altyazılı) 7.4/10 açıklaması, Shazam! 6 Güç (Dublaj+Altyazılı) 7.4/10 haberi, Shazam! 6 Güç (Dublaj+Altyazılı) 7.4/10 görselleri, Shazam! 6 Güç (Dublaj+Altyazılı) 7.4/10 iletişim, Shazam! 6 Güç (Dublaj+Altyazılı) 7.4/10 bilgi

Post a Comment

0 Comments