Looking For Anything Specific?

Şipşak Aile (Altyazılı) 7.4/10


Şipşak Aile (Altyazılı) 7.4/10 başlıklı konu hakkında detaylar ve Şipşak Aile (Altyazılı) 7.4/10 konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Şipşak Aile (Altyazılı) 7.4/10 başlığı altında toplandı.

Şipşak Aile (Altyazılı) 7.4/10 :

Pete ve Ellie birbirlerini seven, uyumlu bir çifttir. Tek istekleri ise çocuk sahibi olmaktır. Şirin çift bir aile kurmaya karar verdiğinde koruyucu aile olarak evlat edinme yoluna başvurur. Amaçları küçük bir çocuğu evlat edinmektir ama birbirinden tatlı üç kardeş görür görmez hepsini evlat edinmeye karar verirler. Kardeşlerin en büyüğü, asi bir genç kız olan 15 yaşındaki Lizzy’dir. Çift kendilerini bir gecede üç çocuklu bir aile olarak bulur. Pete ve Ellie, bundan böyle bir aile olma umuduyla, nasıl ebeveynlik yapılması gerektiğini öğrenmek zorundadır. Bu süreçte birbirlerinden bambaşka karakterlerde olan bu 5 birey, birbirlerine alışmalı ve uyum sağlamayı öğrenmelidir. Bu süreçte aiile dinamikleri, evlat edinme sisteminin kağıt işleri, aksaklıklar, aile sahibi olmanın ne çağırmak olduğunu unutan çocuklar ve alıngan duygular da işin içine girerek her şeyi zorlaştıracaktır.

Anekdot: Altyazılı olan filme, yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi.


benzer kategori içerikleri, Şipşak Aile (Altyazılı) 7.4/10 konusu hakkında bilgiler, Şipşak Aile (Altyazılı) 7.4/10 açıklaması, Şipşak Aile (Altyazılı) 7.4/10 haberi, Şipşak Aile (Altyazılı) 7.4/10 görselleri, Şipşak Aile (Altyazılı) 7.4/10 iletişim, Şipşak Aile (Altyazılı) 7.4/10 bilgi

Post a Comment

0 Comments