Sultan 2016


Sultan 2016 başlıklı konu hakkında detaylar ve Sultan 2016 konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Sultan 2016 başlığı altında toplandı.

Sultan 2016 :

Sultan Hint Filminin Bluray i çıktığı için Orjinal Altyazıyla yeniden çevirisi yapıldı.  Çeviriyi yapan  SalmanKhanFansTurkey Facebook Sayfası Adminlerine ve Tercüman Arkadaşımız Çay Kuzey'e Teşekkürler. HintFilmiizle.Com İyi Seyirler Diler.. Filmin Konusu; Sultan Ali Khan (Salman Khan) Haryana adında ufak bir kasabada yaşayan bir güreşçidir. Kazandığı bölgesel şampiyonluklar ona yetmemekte, günün birinde olimpiyat şampiyonu olabilmenin hayallerini kurmaktadır. Benzer kasabada yaşayan Aarfa'nın (Anushka Sharma) da kendine tarafından hedefleri vardır. Sultan karşılaştığı zorluklara ve içine düştüğü zorlama duruma rağmen, geçmişte yaptığı hataların üstesinden gelerek keza arenada, ayrıca de özel hayatında hakiki bir dövüşçü gibi çaba etmeyi öğrenecektir.


benzer kategori içerikleri, Sultan 2016 konusu hakkında bilgiler, Sultan 2016 açıklaması, Sultan 2016 haberi, Sultan 2016 görselleri, Sultan 2016 iletişim, Sultan 2016 bilgi

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Hotel Artemis

Güldürü Abidesi - Yerli Komedi ( FILMI ) Sineması Türkçe HD 2019

The Ballad of Buster Scruggs