Trafik – Traffic


Trafik – Traffic başlıklı konu hakkında detaylar ve Trafik – Traffic konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Trafik – Traffic başlığı altında toplandı.

Trafik – Traffic :

Nörobilimci William Foster ailesiyle mutlu bir yaşama sahiptir. İşine sıkı sıkıya yan olan Foster yeni projesine yoğun uğraş göstermektedir. İnsan zihnini bigisayara kopyalama gibi büyük bir projenin eşiğindedir. Foster bu projede çalışırken kötü haber alır ve ailesinin trafik kazasında öldüğünü öğrenir. sonradan ise ümidini yitirme içinde kalır. Ed Whittle adlı arkadaşıyla beraber ailesini geri getirmeye uğraşırken başarılı olmuş gibi gözükse de ayrı bir haber alır ve büyük bir seçimin eşiğine girer.

Jeffrey Nachmanoff'ın yönettiği filmin senaryosunu Stephen Hamel, Chad St. John yazdı. Filme harcanan bütçe ise 30,000,000 dolar. Replikalar - Replicas Türkçe dublaj 1080p full hd izlemeniz için sizlerle, iyi seyirler.

benzer kategori içerikleri, Trafik – Traffic konusu hakkında bilgiler, Trafik – Traffic açıklaması, Trafik – Traffic haberi, Trafik – Traffic görselleri, Trafik – Traffic iletişim, Trafik – Traffic bilgiYorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Hotel Artemis

Güldürü Abidesi - Yerli Komedi ( FILMI ) Sineması Türkçe HD 2019

The Ballad of Buster Scruggs