Looking For Anything Specific?

Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1


Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1 başlıklı konu hakkında detaylar ve Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1 konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1 başlığı altında toplandı.

Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1 :

Serinin üçüncü filminde kadroya yeni süper kahramanlarda katılıyor. Karşılarında büyük bir güce sahip olan Thanos vardır. Thanos'un tek derdi ise Ebediyet Taşı'nı bir araya getirerek o çok iyi güce sahip olmaktır. Alt aleyhinde en büyük engel ise Yenilmezler ekibi olacak ve büyük savaş başlayacaktır.
Arkansas eyaletinin Fayetteville bölgesinde çekilen film tekrar çıtayı oldukça yükseltmiş durumda. Anthony Russo ve Joe Russo adlı kardeşlerin yönetmenliğini yaptığı filmi Jack Kirby, Christopher Markus, Stephen McFeely isimleri kaleme aldı.
Türkiye'de 27 Nisan 2018'da vizyona girecek. Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1 - Avengers: Infinity War Türkçe dublaj 1080p full hd izle olarak sonradan sitede yerini alacaktır. İyi seyirler yorumlarınızla fragman hakkında tenkit yapabilirsiniz.

benzer kategori içerikleri, Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1 konusu hakkında bilgiler, Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1 açıklaması, Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1 haberi, Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1 görselleri, Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1 iletişim, Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1 bilgi


Post a Comment

0 Comments