Looking For Anything Specific?

Yenilmezler 4 Son Oyun – Avengers 4 End Game


Yenilmezler 4 Son Oyun – Avengers 4 End Game başlıklı konu hakkında detaylar ve Yenilmezler 4 Son Oyun – Avengers 4 End Game konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Yenilmezler 4 Son Oyun – Avengers 4 End Game başlığı altında toplandı.

Yenilmezler 4 Son Oyun – Avengers 4 End Game :

Serinin dördüncü filminde bir fazla süper kahraman yok olmuştur. Doktor Strange, Gamora, Drax, Mantis, Örümcek-Adam, Black Panther, Bucky Barnes, Groot, Scarlet Witch, Vision, Star Lord, Maria Hill, Wasp ve Nick Fury gibi süper kahramanlar Thanos'un Ebediyet Eldiveni'ni çalmasından sonra küle dönüşür. Iron ve Nebula bir uzay mekiğinde sıkışıp kalmışken Black Widow, Kaptan Amerika, Thor ve Hulk ise arkadaşlarını kaybetmenin acısını yaşamaktadır. Ant-Man çıkagelir ve yeni bir umut başlar. Onun getirdiği bu umutla beraber hayatta olan süper kahramanlar birleşerek intikam için yola düşer. Yenilmezler 4 Son Oyun - Avengers 4 End Game Türkçe dublaj izlemeniz için sizlerle, iyi seyirler.

benzer kategori içerikleri, Yenilmezler 4 Son Oyun – Avengers 4 End Game konusu hakkında bilgiler, Yenilmezler 4 Son Oyun – Avengers 4 End Game açıklaması, Yenilmezler 4 Son Oyun – Avengers 4 End Game haberi, Yenilmezler 4 Son Oyun – Avengers 4 End Game görselleri, Yenilmezler 4 Son Oyun – Avengers 4 End Game iletişim, Yenilmezler 4 Son Oyun – Avengers 4 End Game bilgiPost a Comment

0 Comments