"Enter"a basıp içeriğe geçin

Etiket: ( Deliliğin Kökleri ) BÖLÜM #2

TÜRK KORKU OYUNU ROOTS OF İNSANİTY ( Deliliğin Kökleri ) BÖLÜM #2

TÜRK KORKU OYUNU ROOTS OF İNSANİTY ( Deliliğin Kökleri ) BÖLÜM #2

ROOTS OF İNSANİTY ( Deliliğin Kökleri ),Türkçe Gameplay, Oynanış Videosuyla ,Karşınızdayım Kanalımıza,Destek olmak istiyorsaniz Kanalimiza abone olmayi ve Videolarimizi paylasmayi unutmayin,
ASUS Dual Serisi GeForce GTX 1060 6GB GDDR5 Ekran Kartı
CPU: Intel(R) Core(TM) i7-6700K CPU @ 4.00GHz
Bellek: 16GB DDR4-3200 16GB DDR4 3200Mhz RAM
Çözünürlük: 1920 x 1080, 59Hz

Oyun Tanımı

August Valentine Hastanesi’nde sıradan bir gece mesaisi geçireceğini düşünüyordun, ama bu gece, hayatının en korkunç ve akıl almaz gecesine dönüştü. Dr. Riley McClein olarak neyin gerçek olup neyin olmadığını anlamaya çalışırken hastanedeki esrarengiz olayları çözmen gerekiyor. Hem de aynı zamanda yıllardır sana huzur vermemiş epilepsi krizleriyle başa çıkmaya çalışırken… Bu geceden sağ çıkmak, hastalarını kurtarmak ve en önemlisi aklını kaçırmamak için elinden geleni yapmalısın.

Roots of Insanity, birinci şahıs ve üçüncü şahısta oynanan bir hayatta kalma/korku oyunudur. Oyun Crania Games tarafından Unreal Engine ile geliştirilmiştir. Roots of Insanity, August Valentine Hastanesi’nde olup biten gizemli ve korkutucu olaylardan sağ çıkmaya ve aynı zamanda kendi epilepsi nöbetleriyle baş etmeye çalışan Dr. Riley McClein’ın hikayesini anlatıyor.

Bu içerik sizlere beklentiler.com farkıyla sunulmuştur. Yazının asıl kaynağı: www.youtube.com

SPONSORLU İÇERİK: